Якість мови журналістів

Тема в разделе "Український форум", создана пользователем DarkMax2, 20 янв 2015.

1. DarkMax2

DarkMax2 Cossack

http://www.unian.ua/society/1034071-31-y-blokpost-ne-zdano-jurnalist.html
    На моє зауваження, що "інформація про щось невірогідна" звучить як тарабарщина, мені дали посилання: http://www.e-reading.link/bookreader.php/1017292/Antonenko-Davidovich_-_Yak_mi_govorimo.html
    ІМХО, так не говорять.

2. Загрузка...

Похожие темыФорумДата
    М'якість "к" у слові "таке" (середній рід від "такий")Фонетика та орфоепія10 окт 2013
    Перенесено: Московський діалект руської мови?Історія та діалектологія української мови23 май 2015
    *Московський діалект руської мови?Псевдонаука23 май 2015
    шукаю тегер частин мовиРесурси28 фев 2015
    Абревіація англійської мови в сучасному дискурсіЛексика10 фев 2015

3. DarkMax2

DarkMax2 Cossack

НЕВІРОГІ́ДНИЙ, а, е. Позбавлений вірогідності; недостовірний. Невірогідним здасться, але факт: відважні біляківці відстояли село (Іван Ле, Мої листи, 1945, 200); Багато людей [під час землетрусу] стали свідками майже невірогідних змін ґрунту (Знання та праця, 3, 1967, 11).
    Словник української мови: в 11 томах. — Том 5, 1974. — Стор. 266.

4. DarkMax2

DarkMax2 Cossack

До речі

5. Помилкову інформацію називати невірогідною - це смішно. Хоча, може вони й дійсно мале це на увазі?!:D Можна ще раз прочитати з іншою інтонацією.

6. Дошло! :D Типа "информация о сдаче блокпоста невероятна!"

7. Pandora

Pandora Member

Фигню написали. Но обычно такие тексты пишутся с чье-то цитаты (того же военного, который никак не блещет знанием всех норм языка), а потом нет времени вычитывать текст.

8. DoomThree

DoomThree Member

Может подразумевали невозможность захвата блокпоста? А редакторы современных газет, видимо, не очень хорошо учились в институтах. Постоянно встречаю нелепые фразы или обычные грамматические ошибки.

9. Pandora

Pandora Member

Когда на газету вычиткой занимается всего один человек, то такое бывает. Все ж хотят получить конфетку за три копейки. Вот и нанимают того, кто меньше зарплату попросит