Українська мова

Тема в разделе "Общаемся на разных языках", создана пользователем Feruza, 20 окт 2011.

1. Pawlo

Pawlo New Member

ви шо? а мармаронщина а лемковина?

2. engelseziekte

engelseziekte New Member

Вони не входять у закарпатський культурний регіон. 99% закарпатців взагалі не підозрює про наявність русинських сіл за румунським чи словацьким кордонами, яка тут може бути спільність?

3. LUTS

LUTS New Member

На Мармарощині ж гуцули, а не русини. Чи є і русини?

4. engelseziekte

engelseziekte New Member

На Мараморощині взагалі гуцули в маленькій меншості. Павло говорив конкретно про румунську частину — там теж не гуцули проживають.

5. LUTS

LUTS New Member

В меншості серед інших? Це я знаю.

6. engelseziekte

engelseziekte New Member

Мараморощина взагалі велика, тим більше в порівнянні з невеликим ареалом гуцулів на Закарпатті (~24 села за Чорною Тисою, крайній схід області).

7. Pawlo

Pawlo New Member

ну етнічно гуцули теж відносяться до русинського субетносу але оскіки серед гуцулів навіть не виника зараз питання про якусь окрему неукраїнську ідентичность то як праивло русинами називають не всіх представників русинського субетносу а тіки тих серед яких окрім української також присутня і альтерантивна окрема ідентичність

8. Pawlo

Pawlo New Member

ну це мабуть зараз через кордон зв1язки слабкі а були б усі в в складі одної країни думаю уявляення про спільність було б сильніш

9. Lodur

Lodur New Member

Взагалі-то, це реклама. Для таких об'яв є окремий розділ форуму: http://lingvo.zone/index.php/board,27.0.html
    І там вже існує тема про цей журнал: Журнал "Дніпро"

10. orklyn

orklyn New Member

Як то не пуп? Хіба єпископську резиденцію перенесли до Пацканьового?

11. eva.nasonowa

eva.nasonowa New Member

Можно ли печатать на украинском на русской раскладке? Букву i можно взять из английской... если переключиться? А остальные знаки где берете? Та же "э" в обратную сторону?

12. Кстати, украинска мова очень сильно отличается в Западной и Восточной Украине. В Западной говорят на чисто украинском. А в Восточной - в смеси украинского с русским.

13. Микаэлла

Микаэлла New Member

Я знаю, та розмовляю українською упевнено. Але знаю, що не всі здатні на те щоб розмовляти українскою но достойному рівні. А ви як вважаєте? У вас українська рідна мова?

14. Hipo

Hipo Member

Э - ось так пишу, а ось ï в мене ховаэться в англiйськiй i))))

Загрузка...